Prednáška

Som žena a teším sa zo života

Sme ženy, no vieme aká je naša podstata? Vieme, aké vlastnosti by sme mali mať, aby sme boli skutočnými ženami?

Aká vlastne si?

Počas tejto prednášky si ich presne pomenujeme, povieme si čo nám bráni v tom, aby sme vedeli v sebe zobudiť vlastnosti, ktoré nám boli prirodzene dané.

Zadefinujeme si, prečo nedokážeme vytvoriť s mužom rovnocenný vzťah plný lásky, porozumenia, vzájomnej úcty a skutočnej spolupráce. Namiesto toho zažívame vzťahy presýtené manipuláciou, klamstvom a hraním divadelného predstavenia na lásku, žiarlivosť a privlastňovanie si toho druhého.

Prednáška

Som žena a teším sa zo života

90 minút

15 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.