Som žena ako každá iná

Život ma priviedol k poznaniu, že tento svet a život funguje trochu inak ako nás to doteraz učili. Cez prírodné zákony som pochopila jednoduché základné pravdy, ktoré fungujú a sú nemenné už tísícročia. Pochopením a zavedením týchto starých múdrostí do života, môj život nabral iný smer – ľahší, radostnejší a láskyplnejší.

Ako vám môžem pomôcť

Keď za mnou chodili ľudia, začala som vnímať, že viem o nich viac alebo iné veci ako tie, ktoré o sebe hovoria. Nebola som si istá, či si len „nevytváram“ príbehy o nich vo vlastnej hlave. Požiadala som teda priateľku v Amerike, ktorá robí reikki, či by som nemohla urobiť pre jej klientov s ich súhlasom energetické čítanie. Súhlasila, dokonca tomu vymyslela názov. Vždy mi dala len meno a dve otázky, na ktoré chcel jej klient poznať odpoveď. Ja som o nich nevedela nič. Vo väčšine prípadov prišlo potvrdenie z ich strany, že veci prežívajú alebo sa udiali tak, ako boli popísané, alebo túžia po tom čo je tam napísané, len nemajú odvahu to priznať ani pred sebou. A tak som to začala robiť aj s ľuďmi, ktorí chodili za mnou. Ušetrí to čas a presne vieme kadiaľ ísť, aby ste dosiahli, to, čo si želáte a je s vami v súlade.

Môžete navštíviť niektorý z mojich seminárov, prednášok alebo sa objednať na osobnú konzultáciu a to v Prievidzi alebo rôznych mestách Slovenska.

Odporúčania

Čo hovoria o Angelike iní

Seminár bol pre mňa čas strávený so skvelými ženami / matkami / múzami / bojovníčkami / vílami, zmysluplne a hĺbavo sprevádzaný úžasnou bytosťou a človekom – Angelikou. Nádherné prostredie v ktorom sa konal, dotvárala spolupráca všetkých, od prípravy jedla až po praktické cvičenia. Bol tam smiech aj slzy, boli hľadania a nachádzania, otázky a odpovede. Priniesol mi úľavu, pokoj a smerovanie myšlienok, ktoré chcem preniesť do každodenného života. Návod mi bol ukázaný presne a zrozumiteľne. Za to veľké ďakujem všetkým zúčastneným ?

Erika, Trnava

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Hneď prvý deň po našom úžasnom pobyte na chate som ráno zažila fantastický pocit. Šla som so psom do lesa a robila som dychové cvičenia a zrazu som sa videla na lúke v kruhu s vami a pocítila som nadherné splynutie a ako keby ma niečo zdvihlo do výšky. A potom pocit šťastia ktorý sa mi rozlial po tele. Nikdy na to nezabudnem a dúfam len, že ešte zažijem stretnutie s tými nádhernými ženami. Bolo to dokonalé. Ďakujem.

Evka, Prievidza

Veľká vďaka za tieto úžasné štyri dni. Veľa som sa naučila, mnohé pochopila, veľa sa nasmiala, nádherné veci zažila a získala som skvelé návyky v cvičení aj varení ? Určite chcem s Angelikinými seminármi pokračovať, a keby to bolo v mojich silách, pošlem na ne všetky ženy tohto sveta, aby aj ony pochopili, že životom sa dá kráčať ľahko, slobodne, s radosťou a vášňou. Ďakujem.

Magdaléna, Trenčín

Pre mňa osobné konzultácie zatiaľ neboli veľmi príjemným zážitkom, pretože priznávam, nie je mi veľmi príjemné počuť veci pomenované pravými a pravdivými slovami. Lenže práve vďaka týmto slovám od Angeliky a jej trpezlivému prístupu a postupu je pre mňa zrozumitelnejšie vidieť a prijateľnejšie príjimať skutočnosti.

Katka, Spišská Nová Ves

Najväčším prínosom konzultácii s Angelikou pre mňa bolo pochopenie samej seba, aj môjho deštrukčného premýšľania. Pochopenie správania mojej rodiny a okolia. Moje prvé výsledky vďaka konzultáciám mám po fyzickej stránke uvoľnenie tela, nemám napätie v brušnej dutine, nemám triašku. Po psychickej stránke som kľudnejšia, uvedomila som si, prečo sa mi opakovali životné situácie, pochopila som veľa z toho, čo mi život ukazoval. Najhlavnejší výsledok prišiel po poslednej konzultácií v jednu sekundu (rozprávali sme sa o tom, že to takto môže prísť) a ja som sa uvedomila, našla som v sebe pocit, cítiť samú seba, byť sama sebou. Od poslednej konzultácie som veselá, plná energie, tešila som sa ísť domov, nerozmýšľala som nad tým, že som tam sama.

Norika, Piešťany

Rady, ktoré si mi dala som si vzal k srdcu a s malým odstupom času prišli aj výsledky, môj spánok je čoraz lepší, posledné 3 dni už ideálny (spal som ako mimino). Ďakujem za pomoc a prajem pekný deň 🙂

Adam, Prievidza

Jesenné dobrodružstvo prinieslo pre mňa nahliadnutie pod ďalšiu vrstvu mojich návykov a myšlienok, ešte hlbšie a intenzívnejšie mierené otázky samej sebe. Viem, že je to ďalší krôčik vpred ? Ďakujem všetkým za všetko poskytnuté – prostredie, jedlo, múdrosť, naladenie, pravdu, pochopenie a povzbudenie.
A Angeli ďakujem aj za recepty ?

Erika, Trnava

Nádherné prepojenie fyzického a duševného tela! A všetko sa to deje uprostred čarovnej prírody. Angelika mala presne vypracovaný harmonogram, jedálny lístok, cvičenia, oddych. Prednášky sa striedali s praktickými cvičeniami. Meditácie boli najsilnejšie aké som kedy zažila. Odporúčam seminár všetkým ženám aj mužom, ktorý chcú pracovať na sebe, objaviť čistú lásku a byť v prítomnom okamihu. Ďakujem!

Zuzka, Piešťany