Milí priatelia, srdečne vás pozdravujem.

Pripravila som pre vás nové video a verím, že vám reálne pomôže oddychovať od strachov, hnevu, paniky, nervov či smútku. Je len na vás ako často sa vyberiete na dovolenku a doprajete si kľud a spojenie s vašim skutočným JA.

Naše fyzické telo je vybavené emóciami, je to super, lebo ten život je pestrofarebný a cez emócie nám dáva možnosť zažívať rôznu paletu jeho chutí. Naše skutočné JA je však čistá láska, sloboda, radosť, tvorenie, uvedomenie, pravda a je na každom z nás, ako často sa s naším skutočným JA budeme spájať.

Ideálne je, keď sme v spojení stále, to je stav, kedy naše fyzické ja síce pociťuje smútok, ale naše vnútro je napriek tomu šťastné. Ale na začiatok je super, odbiehať k nemu aspoň pár krát za deň. Keď to tak cítite, budem vďačná, ak budete video zdieľať, preposielať, odoberať, ale hlavne PRAKTIZOVAŤ. Majte krásnu dovolenku kedykoľvek počas dňa.

Ak je niečo, s čím vám môžem pomôcť, napíšte mi. Robím konzultácie cez Skype a toto je ideálna doba, kedy má každý z nás príležitosť popracovať na sebe.

Majte nádherné dni.

Teším sa na vás

– Angelika

1 Komentár

  • Eva 2. mája 2020 14:13

    Ďakujem Angelička za ďalšie tvoje úžasné video…je skvelé pripomínať si, čo si ma naučila a čo sa niekedy vplyvom života zabudne niekde v zásuvke. Pozdravujem♥️
    Eva

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Povinné polia sú označené *