Už sa Vám niekedy podarilo upiecť koláč, len tak, že ste listovali v kuchárskych knihách a poznali naspamäť recept? Podarilo sa Vám zabehnúť 30 km len tým, že ste sledovali najlepších bežcov sveta v televízii? Leteli ste niekedy lietadlom, len preto, lebo ste do mailu dostali ponuku o akciových letenkách?

Som si istá, že určite NIE! Kuchárska kniha, športový prenos, alebo ponuka z internetu sú len prvým krokom, informácia, podnet, nápad, inšpirácia, vedomosť o tom, že niečo je možné!

Keď ste chceli koláč, museli ste UROBIŤ ČIN podľa návodu v kuchárskej knihe, je tak? Obuť si tenisky, vypnúť televízor a ísť behať, aby ste odbehli časom maratón, alebo zistili aké je to pre Vaše telo a psychohygienu povznášajúci pocit. Akciovú letenku bolo potrebné kúpiť , následne sa zbaliť a ísť na letisko, aby ste zhmotnili tú prvotnú informáciu a zažili na vlastnej koži atmosféru nového.

A takto isto to funguje, keď chcete žiť lepší uvedomelejší, plnohodnotnejší život, žiť svoje dary a byť užitoční sebe, ľudstvu a celému svetu. Nestačí vedieť ako to funguje a čo treba zmeniť. Treba to prakticky začať robiť, krok po kroku. A o tom sú moje 5 minútovky. Skúste to. Vypočujte si a začnite to HNEĎ robiť v praxi. Zistíte, že pri počúvaní Vám je všetko jasné, že to viete. Ale až keď to začnete prakticky robiť v živote, vtedy Vám to prinesie plnohodnotnú zmenu.

Prosím Vás skúšajte a nikdy nepoľavujte! Napíšte mi ako sa Vám darí a na čo potrebujete praktický návod, aby ste boli vysmiatejší, šťastnejší, uvedomelejší, spokojnejší, milujúci a milovaní. Krásne dni.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Povinné polia sú označené *