Zázraky sa plánujú ráno

Zázraky sa plánujú ráno a udalosti počas dňa sa vtedy dejú inak – krajšie.

Ako sa to robí? Vypnutím  auto pilota vo vašej hlave. Budík, tresk, zvraštené čelo, neprebudené telo o duši a mysli ani nehovorím. Auto pilot ponúka všetky katastrofické scenáre: „nestíham, nedá sa, bože to zas bude  deň, nechce sa mi, lezie mi na nervy, nevrieskaj, bojím sa,  je mi zle, všetko ma bolí….STOP! Ak máte predstavivosť tu si predstavujete tú červenú dopravnú značku STOP. Ak máte vyššiu úroveň predstavivosti pod ňou si ešte predstavíte nápis USMEJ SA.

Zmena z auto pilotného prebúdzania na uvedomelé prebúdzanie, také ktoré nám zabezpečí DOBRÉ RÁNO, dobrý deň, dobrý život:

 1. Zobuďte sa. Neotvárajte oči. 3 krát sa zhlboka nadýchnite.
 2. Natiahnite celé telo, ruky, nohy ako mačka hneď po prebudí, ak neviete ako to robí, zaobstarajte  si ju a pozrite sa na toJ.
 3. Pomaly otvorte oči.
 4. Usmejte sa.
 5. Poďakujte za čokoľvek, ale hlavne za to, že dnes zažijete deň plný zázrakov. Nezabúdajte auto pilot, ktorý Vám ponúka katastrofické scenáre je vypnutý.
 6. Dajte chodidlá na podlahu a uvedomte si, že máte svoje pevné miesto na tejto zemi a ste dôležití.
 7. Uvarte si vodu, kávu, čaj sadnite si a naplánujte si čo by ste chceli v tento deň zažiť, ako by ste sa chceli cítiť, čo by ste chceli urobiť. ČO BY STE CHCELI, NIE ČO BY STE NECHCELI. Naplánujte si deň plný zázrakov a jednoducho vykročte….

Príde Vám to jednoduché, alebo nezmyselné? Super. Skúste to robiť tri týždne v kuse. Uvidíte kto je silnejší, či vaše vedomé ja alebo váš auto pilot. Pre toto sa oplatí dať si budík o 20 minút skôr. Často sa stáva, že keď s tým začínate, konečne sa vyladíte, prídete do kuchyne a rozbije sa Vám fľaša s mliekom, alebo praskne zips na nohaviciach, keď nestíhate a sadáte do auta. To je len skúška, či ešte funguje vaše nastavenie na vedomé ja a na zázraky, alebo sa spojenie preruší hneď pri prvej blbosti a vedenie preberá auto pilot. Ostaňte zobudení priateliaJ, život bude krajší.

2 Komentáre

 • Zuzana 10. júna 2020 1:15

  Krásne!
  Teším sa na zajtrajšie krajšie ráno a deň plný zázrakov.

 • Anina 10. júna 2020 20:11

  uuzasnee, vyladiim sa na tie najkrajsie zazitky a den plny zazrakov dej sa.. hned rano to skusim..Angelika ste supeer, dakujeem

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Povinné polia sú označené *