Prednáška

Zdieľanie

Rozhovory v kruhu

Pravidelné stretnutia, na ktorých si vždy povieme informácie, ktoré sú pre danú skupinu v danom čase dôležité, potrebné a prospešné. Budeme medzi sebou zdieľať naše pocity, posuny, pokroky, ale aj pády a zlyhania. Kto bude chcieť, môže len počúvať, čerpať , dávať a prijímať a kto bude chcieť, môže rozprávať, odovzdávať, zdieľať.

Každá skupina má spoločného menovateľa a teda členovia skupiny si navzájom môžu veľmi pomôcť, inšpirovať sa, povzbudiť, poradiť. Takéto skupiny začneme navštevovať väčšinou, keď treba riešiť už ťažkú životnú skúšku, závislosti, alebo iné poruchy. Ale k tomu nemusí vôbec dôjsť, keď sa ešte ako zdraví stretneme, otvoríme, porozprávame, posilníme a nasmerujeme svoj život tam, kam chceme.

Prednáška

Zdieľanie

1x mesačne
90 minút

15 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.