Seminár

Spoznávačka

Exkluzívny seminár na nastolenie alebo upevnenie radosti, tvorivosti, rozhodnosti, rovnováhy a harmónie počas tohto života, v našich fyzických telách.

Spoznajte samých seba

Dokonalé spoznanie seba samých v nádhernom lone prírody Jasenskej doliny.

Semináre voľne nadväzujú na seba, nie je podmienkou absolvovať každý. Samozrejme tak, ako pri všetkom, čím viac sa do toho ponoríte, tým viac spoznáte seba, svoje túžby, zranenia a tým skôr sa naučíte metódy aby ste dokázali žiť svoj život v rovnováhe, v prítomnom okamihu a vedomom stave. Cvik robí majstra.

Každá časť seminára má odlišné témy, zámer však ostáva rovnaký – priblížiť sa čo najviac k svojmu stredu a pocítiť na vlastnej koži, priateľstvo, prajnosť, napojenie na vlastnú vnútornú múdrosť a druhého človeka cez vlastnú výnimočnosť.

Komu je seminár určený

 • Ľuďom, ktorí si v bežnom živote nevedia vyhradiť čas, ticho a priestor pre seba, aby mali možnosť zistiť, kto vlastne sú.
 • Ľuďom, ktorým sa už toto podarilo a prišiel čas, aby sa posunuli vyššie, naučili sa ako prijímať a odovzdávať vedome energiu sebe, ostatným a miestam, kde sa práve nachádzajú, a tak prispievali čistotou, tvorivosťou a bezpodmienečnou láskou k vyššiemu stupňu kolektívneho vedomia.
 • Ľuďom, ktorí sú pripravení opustiť staré, zbaviť sa myšlienok, slov, činov a programov, ktoré patria minulosti a vytvoriť si TU a TERAZ nové programy, ktoré sa postarajú o budúcnosť plnú naplnenia, bohatstva v každej oblasti života, verejného blaha a všeobjímajúcej radosti a prajnosti.

Program

 • Odtrhnutie od bežných dennodenných povinností (mobily, tablety, poítače majú vstup na seminár zakázaný), 100% pozornosť venovaná sebe.
 • Zdravá strava
 • Energetické cvičenie
 • Spoznanie seba samej/samého cez svoje vlastnosti, ego, dušu a telo.
 • Praktické zavedenie nových návykov do života, ktoré ma postupne dovedú k vedomému stavu a rovnováhe po väčšinu dní a týždňov v mojom živote.
 • Meditácie zamerané na hlbšie spojenie so sebou a čistenie pocitov, odhaľovenie príčin ich vzniku, ktoré zrážajú naše sebavedomie na kolená – pocity strachu, viny, sebaľútosti a pochybnosti.
 • Vytvorenie celistvej skupiny, ktorá spojením cez srdce vysiela energiu svetla a tým čistí a lieči. Pomenovanie vyšších zámerov pre seba, ľudstvo a našu zem.
 • Pobyt a prechádzky v prírode, zistíte o čom sa bačovia s ovcami rozprávajú, keď ich o 5 ráno doja.
 • Kopec zábavy, humoru a radosti zo vzájomnej prítomnosti.

Každý seminár bude mať inú tému, ktorej sa budeme venovať podrobnejšie podľa toho, čo daná skupina potrebuje, ale aj podľa toho, čo celoplošne treba riešiť. Téma bude daná vždy pár týždňov pred konkrétnym seminárom.

Ubytovanie

Luxusná chata v panenskej prírode Jasenskej doliny, El Clasico.

 • 3 izby, 1 sprcha, 1 záchod
 • Nádherná obývačka
 • Možnosť spať vonku
 • Prenádherný výhľad
 • Ticho a pokoj

Strava

Celý seminár bude zameraný na tvorivosť, spoluprácu, nachádzanie seba samých v rôznych činnostiach, službu sebe aj ostaným a preto si budeme pripravovať zdravé, jednoduché jedlo my, zo surovín, ktoré budú vopred zabezpečené.

Každý seminár je jedinečný

Každý seminár, ktorý sa doteraz konal, bol úplne iný a rovnako nádherný, efektívny a plný zázrakov. Zažívali sme neskutočne krásne veci a spoznali krásu v sebe aj ostaných ženách. Ďakujem všetkým zúčastneným.

Všetko, čo najviac potrebujeme, čo nás dokáže vyliečiť, pohladiť, rozosmiať aj poláskať, máme neustále so sebou. Otázkou ostáva, či sa s tým dokážeme a chceme spojiť v akúkoľvek minútu dňa ?.

Seminár

Spoznávačka

Doba trvania: 4 dni
Cena (vzdelávanie, meditácie a iné slovami neopísateľné):

240 € (plus ubytovanie a strava)

Odporúčania

Čo hovoria o seminári jeho účastníci

Prežila som štyri magické dni, ktorých kúzelné okamihy ma sprevádzajú a budú sprevádzať. Ponorila som sa do seba a pochopila, že naozaj treba žiť tu a teraz, nie v minulosti a nie v budúcnosti, že treba počúvať svoj vnútorný hlas. Program seminára bol do detailov pripravený, nič nám nechýbalo. Odporúčam všetkým zažiť tieto krásne momenty. Angelika ďakujem.

Martina, Trenčín

Veľká vďaka za tieto úžasné štyri dni. Veľa som sa naučila, mnohé pochopila, veľa sa nasmiala, nádherné veci zažila a získala som skvelé návyky v cvičení aj varení ? Určite chcem s Angelikinými seminármi pokračovať, a keby to bolo v mojich silách, pošlem na ne všetky ženy tohto sveta, aby aj ony pochopili, že životom sa dá kráčať ľahko, slobodne, s radosťou a vášňou. Ďakujem.

Magdaléna, Trenčín

Hneď prvý deň po našom úžasnom pobyte na chate som ráno zažila fantastický pocit. Šla som so psom do lesa a robila som dychové cvičenia a zrazu som sa videla na lúke v kruhu s vami a pocítila som nadherné splynutie a ako keby ma niečo zdvihlo do výšky. A potom pocit šťastia ktorý sa mi rozlial po tele. Nikdy na to nezabudnem a dúfam len, že ešte zažijem stretnutie s tými nádhernými ženami. Bolo to dokonalé. Ďakujem.

Evka, Prievidza

Nádherné prepojenie fyzického a duševného tela! A všetko sa to deje uprostred čarovnej prírody. Angelika mala presne vypracovaný harmonogram, jedálny lístok, cvičenia, oddych. Prednášky sa striedali s praktickými cvičeniami. Meditácie boli najsilnejšie aké som kedy zažila. Odporúčam seminár všetkým ženám aj mužom, ktorý chcú pracovať na sebe, objaviť čistú lásku a byť v prítomnom okamihu. Ďakujem!

Zuzka, Piešťany

Jesenné dobrodružstvo prinieslo pre mňa nahliadnutie pod ďalšiu vrstvu mojich návykov a myšlienok, ešte hlbšie a intenzívnejšie mierené otázky samej sebe. Viem, že je to ďalší krôčik vpred ? Ďakujem všetkým za všetko poskytnuté – prostredie, jedlo, múdrosť, naladenie, pravdu, pochopenie a povzbudenie.
A Angeli ďakujem aj za recepty ?

Erika, Trnava

Seminár bol pre mňa čas strávený so skvelými ženami / matkami / múzami / bojovníčkami / vílami, zmysluplne a hĺbavo sprevádzaný úžasnou bytosťou a človekom – Angelikou. Nádherné prostredie v ktorom sa konal, dotvárala spolupráca všetkých, od prípravy jedla až po praktické cvičenia. Bol tam smiech aj slzy, boli hľadania a nachádzania, otázky a odpovede. Priniesol mi úľavu, pokoj a smerovanie myšlienok, ktoré chcem preniesť do každodenného života. Návod mi bol ukázaný presne a zrozumiteľne. Za to veľké ďakujem všetkým zúčastneným ?

Erika, Trnava
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.