Skupinové cvičenia

Rituálne tance prajnosti a odpustenia

Intuitívny pohyb v kruhu

Prišla doba jednoty, ktorá nás učí zosúladiť dušu, myseľ a telo. Ak sme len trochu vnímaví a bdelí, uvedomujeme si, že sme neprajný národ. Čakáme, že pomoc príde z vonku, ale potrebné je meniť pocity v našom vnútri. Všetci to máme zažité na vlastnej koži. Pocit kedy nám ľudia nepriali ale aj to, že sme my sami boli neprajní. Častokrát nám v tom, aby sme ľuďom a teda aj sebe dopriali, bránia pocity hnevu a krivdy. Preto je dôležité ich rozpustiť cez odpustenie a uvedomenie, aby sme prajnosti, úprimnej a čistej, otvorili dvere. Keď budeme priať iným, budeme sami obdarení presne tým, čo sme zapriali.

Počas rituálnych tancov prajnosti a odpustenia sa naučíme zažívať úprimný pocit radosti pri úspechu iných ľudí, ako keby sa to práve stalo nám. Prepojíme dušu a telo. Myseľ utlmíme, aby keď sa znovu po tancoch zapne, nasledovala čo od nej duša bude chcieť, nie to, načo bola doteraz zvyknutá. Nasýtime kolektívne vedomie, touto vysoko – frekvenčnou emóciou a tá potom bude padať cez energiu na ľudí. Budeme k sebe všímavejší, ohľaduplnejší, súcitnejší, prajnejší a energia v našom meste a možno aj v celej zemi sa zmení. Chcete byť toho súčasťou? Oblečte sa pohodlne, ženám doporučujem sukne. Teším sa na Vás.

Skupinové cvičenia

Rituálne tance prajnosti a odpustenia

2x mesačne
60 minút

20 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.