Prednáška

Zámer

Dajte svojmu životu smer

Je úplne prirodzené, že keď sa chcete dostať napríklad z Bojníc do Bratislavy, dopredu si určíte akým smerom pôjdete. Keby ste tak neurobili, mohli by ste sa vybrať opačným smerom. Prišli by ste na hranice, otočili by ste sa a raz by ste do tej Bratislavy určite prišli. Otázka je, ako dlho by vám to trvalo a koľko by vás to stálo.

Takto je to aj s vašim životom. Buď mu dáte smer – zámer – alebo sa budete motať kade tade po cestách, necestách a zažívať veci často nežiadané. Zámerom dáte jasný smer svojmu životu a teda aj zelenú všetkému čo v ňom chcete mať. Povieme si ako si zámer správne zadefinovať a ako s ním pracovať.

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.