Prednáška

Zákon príťažlivosti

Rovnaké priťahuje rovnaké

Ako sa cítime tak myslíme, ako myslíme tak sa cítime a tak aj vibrujeme. Na základe týchto vibrácií si priťahujeme k sebe situácie, ľudí aj okolnosti s rovnakými vibráciami ako sú tie naše. Takže keď máte negatívne myšlienky a cítite napríklad hnev, vesmír vám dodá okolnosť rovnakej vibrácie, čiže opäť budete mať dôvod hnevať sa.

Naopak, keď vibrujete vysokými vibráciami lásky, radosti a vďačnosti, vesmír vám dodá ľudí a situácie rovnakej vibrácie, takže budete zažívať viac lásky a radosti. To je zákon príťažlivosti. Rovnaké priťahuje rovnaké. Povieme si, ako tento zákon presne funguje a ako ho využívať v praxi tak, aby ste si tvorili život podľa svojich predstáv.

Prednáška

Zákon príťažlivosti

90 minút

15 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.