Prednáška

Vedieť sa rozhodnúť

Čo sa v skutočnosti skrýva za slovami vedieť sa rozhodnúť? Rozhodujete o svojom živote vy, alebo nechávate rozhodnúť iných?

Rozhodnite sa!

Život je rozhodovanie sa medzi nekonečným množstvom možností. Naučte sa vyberať pre seba to najsprávnejšie. Nenechávajte svoj život v rukách iných ľudí, ktorí o vás nič nevedia len preto, lebo sa neviete rozhodnúť. Tak či tak sa vždy rozhodujete, aj keď sa neviete rozhodnúť, rozhodli ste, že za vás rozhodne niekto iný podľa jeho vzorcov myslenia. Na tejto prednáške si zadefinujeme, prečo sme nerozhodní a povieme si pár praktických tipov ako sa rozhodovať v súlade s tým, čo chceme my.

Prednáška

Vedieť sa rozhodnúť

90 minút

15 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.