Prednáška

Sebavedomie

Sebavedomie je často používané slovo, ale mnoho ráz sa ním neoznačuje to, čo sebavedomie skutočne znamená. Sebavedomie znamená vedieť o sebe a byť vedomý.

Prednáška Sebavedomie a sebaúcta z roku 2013

Byť sebavedomý

Byť sebavedomý znamená mať vedomie o sebe poznať sa, vedieť aký dar prinášam tomuto svetu, v čom sa potrebujem zlepšiť a veriť: v seba a svoje schopnosti. Tiež to znamená byť si vedomý, ako myslím a čo cítim. Vtedy konám vedome, som vedomá bytosť. Akonáhle si uvedomím, že moje myšlienky sú negatívne a pocity zlé, už len tým dokážem zmeniť stav z negatívneho na pozitívny. Čistým uvedomením. Počas tejto prednášky si povieme ako čo najlepšie spoznať sám seba a konať uvedomelo. Pozrieme sa tiež na najväčších nepriateľov sebavedomia, ktorými sú pocity strachu, viny a pochybnosti.

Prednáška

Sebavedomie

90 minút

15 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.