Prednáška

Rovnováha

Ste viac unavení ako vitálni? Máte nedostatok času pre seba a pre svojich blízkych? Nadávate viac ako milujete? Viete čo vám chýba? Rovnováha.

Vyrovnajte v sebe misky váh

Funguje zákon, ktorý v rámci celku vždy zachová rovnováhu. Napríklad ak je vo vzťahu jeden príliš aktívny a druhý príliš pasívny, v rámci celku je zachovaná rovnováha. Tomu aktívnemu však môže prílišná pasitivita toho druhého prekážať – a naopak. Ak to chce jeden z nich zmeniť, musí si nastaviť rovnováhu aktivity a pasitivity u seba, až potom to zmení aj partner, alebo príde iné riešenie. Na tejto prednáške si povieme ako sa k rovnováhe v rámci seba aj celku čo najviac priblížiť a vďaka tomu sa kvalita vášho života výrazne zvýši.

Prednáška

Zákon príťažlivosti

90 minút

15 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.