Prednáška

Prítomný okamih

Dobré ráno, priatelia

Ak chceme v živote dosiahnuť stav plnej bdelosti, úplného uvedomenia, potrebujeme sa naučiť zažívať naplno TU a TERAZ. Naša myseľ nám dovoľuje žiť v minulosti alebo budúcnosti. Nedokáže fungovať v prítomnosti. Ak chceme zažívať stavy spojenia s naším vyšším ja, musíme sa naučiť byť prítomní v danom okamihu. V prítomnosti vieme iba BYŤ. Len to, čo je práve teraz, je to skutočné.Keď sa naučíme byť plne prítomní pri všetkom čo robíme a zažívame, budeme žiť uvedomelý, naplnený život.

Rovnako sa budeme rozprávať o minulosti, ako minulosť ovplyvňuje prítomnosť, a o prítomnosti – ako tvorí budúcnosť.

Prednáška

Zákon príťažlivosti

90 minút

15 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.