Prednáška

Neodkladajte život na potom, žite ho dnes!

Ako často používate slovo potom?

Tu a teraz

Ako často používate slovo potom? Sú vám tieto vety povedomé?

„Keď budem dospelá, budem zarábať a potom si budem robiť čo chcem.“ „Keď mi povieš, že ma miluješ, potom budem šťastná.“ „Potom, keď deti odídu z domu, sa budem venovať sebe.“ „Dnes si ešte nemôžem vyfúknuť, potom cez víkend.“ „Potom, keď dokončím tento veľký projekt, zavolám ti a pôjdeme na kávu.“ „Ešte poumývam okná, upracem pivnicu a potom vás detičky zoberiem na víkend.“

Poviem vám novinku tisíc rokov starú. Život nie je predtým ani potom, život je IBA teraz v túto chvíľu. Budem Vám o tom rozprávať na svojej prednáške a urobím všetko preto, aby slovo „potom“ zaznievalo vo vašej hlave a z vašich úst len veľmi zriedkavo.

Prednáška

Neodkladajte život na potom, žite ho dnes!

90 minút

15 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.