Prednáška

Meditácia a relaxácia

Pokoj je v tebe

Meditácia je stav, kedy vypneme hlavu a napojíme sa na naše vyššie Ja, vyššiu inteligenciu, múdrosť, božskú podstatu, čisté vedomie. Nazvite si to ako chcete. V stave meditácie dokážete pocítiť skutočnú jednotu tela, mysle, ducha a celého vesmíru.

Existuje množstvo spôsobov a druhov meditácie. Ľudia sa boja meditovať, lebo si nie sú istí, či to robia správne. Ukážeme si rôzne spôsoby ako sa dá efektívne meditovať a relaxovať. Ak si doprajete čas byť v tichu, samiso sebou, s utíšenou hlavou, viete prichádzať na riešenia vašich problémov, tvoriť a cítiť svoju božskú podstatu. Je to stav ľahkosti, lásky, radosti, slobody a vie ho zažiť každý, kto ho zažiť chce.

Prednáška

Zákon príťažlivosti

90 minút

15 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.