Produkty a služby

Osobná konzultácia

Na osobné konzultácie je nutné nahlásiť sa vopred mailom, alebo telefonicky a potvrdiť si individuálny termín v každom meste.

Byť sebavedomý

Ak máte vec s ktorou si neviete sami poradiť a nechcete ju riešiť v skupine, opakujú sa Vám dookola tie isté udalosti, nerozumiete súvislostiam, neviete sa správne rozhodnúť, hľadáte smer, svoje poslanie alebo žijete v nedostatku – zdravia, práce, priateľov, lásky, peňazí môžeme sa spoločne pozrieť kde je príčina vášho problému, nájsť riešenie a nastaviť správny smer. Osobnú konzultáciu si môžete objednať aj v prípade, kedy nemáte žiadny konkrétny problém, len by ste sa potrebovali posunúť ďalej, naučiť sa o sebe viac a využívať naplno svoj potencial.

Hlavný dôvod, prečo cítime, strach, pochybnosti, smútok, hnev, nenávisť, žiarlivosť, závisť, beznádej, pochybnosti vyplýva z toho, že nie sme v spojení s našou dušou, s našim vyšším Ja, so svojim vnútrom. Sme trojjediné bytosti pozostávajúce z duše, mysle a tela. Ak sú tieto časti od seba vzájomne oddelené – nespolupracujú, výsledok je, že nezažívame radosť, lásku, šťastie, tvorivosť, prajnosť, spoluprácu, zdravie, hojnosť, naplnenie ale pravý opak. Preto prvé čo zisťujem, je to, čo vaša duša momentálne od vás chce.

Energetické čítanie

Robím to pomocou Energetického čítania – vy mi dáte Vaše meno a ak máte jednu alebo dve otázky a ja sa spojím s vaším vyšším Ja. Zistím čo vaša duša chce, spojíme to s tým, čo reálne robíte a ako myslíte. V osobnom rozhovore pospájame súvislosti a ak ste na to pripravení, v meditácii sa často dostaneme k pôvodnej príčine problému, vyčistíme čo Vás ťaží a nastavíme nový program. Buďte si prosím vedomí, že zázraky sa dejú, ale len za prítomnosti vašej plnej spolupráce a skutočného rozhodnutia vyriešiť danú vec. Pri opakovaných konzultáciach sa sústredíme na úplne odstránenie problému krok po kroku.

Sme trojjediné bytosti pozostávajúce z duše, mysle a tela. Ak sú tieto časti od seba vzájomne oddelené – nespolupracujú, výsledok je, že nezažívame radosť, lásku, šťastie, tvorivosť, prajnosť, spoluprácu, zdravie, hojnosť, naplnenie ale pravý opak.

Koľko konzultácii je potrebných?

Je to veľmi individuálne. Niekto daný problem odstráni počas jednej konzultácie. Inému sa to podarí na viac krát, záleží od mnohých vecí. Mojim zámerom však je, aby ste sa čo najrýchlejšie a najefektívnejšie naučili pracovať so sebou a prekonávať uvedomelo prekážky, ktoré vám život na vašej ceste prinesie. Bude mojim potešením sprevádzať vás pri tom. Ako dlho budete moje vedenie potrebovať určujete vy samy. Moje vedenie vám prestanem poskytovať vtedy, keď zistím, že:

  • ste na ňom závislí
  • dlhodobejšie nepracujete na sebe
  • vložili ste svoj život do mojich rúk
  • vaše ego chce prevziať vedenie

Toto nie je v súlade s mojou filozofiou a princípmi, ktoré učím a vtedy naše stretnutia ukončím.

Osobná konzultácia

20 € / 1 hodina

Odporúčania

Čo hovoria účastníci osobných konzultácií

Cez víkend som oddychoval a robil veci, ktoré ma bavia. Občas si nechám aj poradiť 🙂 Bola to fakt sila čo som zažil s Vami. Velmi ste mi pomohli 🙂

Igor, Banská Bystrica

Pomohlo mi to nasmerovať sa novým životom, vyriešili sa problémy. Našla som si prácu. A zmenilo mi to radikálne život a myslenie. Angelike plne dôverujem. Patrí jej veľká vďaka za to, čo robí.

Bibiana, Prešov

Pre mňa osobné konzultácie zatiaľ neboli veľmi príjemným zážitkom, pretože priznávam, nie je mi veľmi príjemné počuť veci pomenované pravými a pravdivými slovami. Lenže práve vďaka týmto slovám od Angeliky a jej trpezlivému prístupu a postupu je pre mňa zrozumitelnejšie vidieť a prijateľnejšie príjimať skutočnosti.

Katka, Spišská Nová Ves

Mám sa výborne. Dlho som nevedela, čo ti napísať a popravde aj som čakala, že či sa vo mne niečo bude meniť a pod.. A nezmenilo sa. Od kedy nám skončila tá meditácia som plná energie a aplikujem ju do svojho každého dňa. Bol to pre mňa neuveriteľne silný zážitok a bolo to niečo neopísateľné. ĎAKUJEM !!!

Strach prešiel a už som spala aj v noci sama doma a aj cez deň a nebojím sa. Už sa nemusím obzerať na ulici okolo seba, či mi náhodou nechce niekto ublížiť. Mám plno energie, usmievam sa a som šťastná.

Si naozaj skvelá. Prajem ti aby sa ti to čo dávaš ty iným vrátilo 100 násobne 🙂

Hanka, Prievidza

Angelikin prístup je veľmi priateľsky, pozitívny a veľmi prirodzený. Ukáže vam ako máte byť v harmónií sami so sebou, ako môžte sami v sebe zmeniť pohľad na veci, ktoré sa vam dejú. Nezažila som krajší a oslobodzujúcejší pocit ako po meditácií s Angelikou - niečo úžasné ?

Laďa, Spišská Nová Ves

Rady, ktoré si mi dala som si vzal k srdcu a s malým odstupom času prišli aj výsledky, môj spánok je čoraz lepší, posledné 3 dni už ideálny (spal som ako mimino). Ďakujem za pomoc a prajem pekný deň 🙂

Adam, Prievidza
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.