Produkty a služby

Osobná konzultácia

Na osobné konzultácie je nutné nahlásiť sa vopred mailom, alebo telefonicky a potvrdiť si individuálny termín v každom meste.

Zoznámte sa konečne so sebou a zažite v každej bunke svojho tela pocit vlastnej hodnoty

Čo Vám ponúkajú moje osobné konzultácie?

  • Naučíte sa pracovať so svojimi emóciami
  • Naučíte sa meditovať
  • Naučíte sa relaxovať
  • Dám Vám návod ako si užívať život, nie ho len prežívať.
  • Naučíte sa pomenovať si a spracovať rôzne druhy strachov (napr. z partnera, z rodičov, z neúspechu, z toho, že nie som dosť dobrá/ý, zo samoty, zo smrti, z toho, že sa nestanem rodičom, zo strachu o rodinných príslušníkov)
  • Naučíte sa nežiť s autopilotom v hlave – z nasatých zvykov, programov a presvedčení.
  • Naučíte sa uvedomovať si, čo zažívate a čo chcete zažívať. Tiež spôsob akým myslíte, čo Vám to v živote spôsobuje a spôsob akým by ste to mohli zmeniť a čo by vám to do života prinieslo
  • Naučíte sa zadefinovať si, čo v živote chcete
  • Naučíte sa pozorovať svet viac zo svojho vnútra, ako zvonku. Viac cez svoje pocity, ako cez pocity, ktoré vo Vás vyvolávajú iní.

Máte nejaký z týchto problémov a chcete pomôcť na svojej ceste sebapoznania? Vyplňte mi formulár a prihláste sa na osobnú konzultáciu.

Mám záujem o osobnú konzultáciu

Energetické čítanie

Robím to pomocou Energetického čítania – vy mi dáte Vaše meno a ak máte jednu alebo dve otázky a ja sa spojím s vaším vyšším Ja. Zistím čo vaša duša chce, spojíme to s tým, čo reálne robíte a ako myslíte. V osobnom rozhovore pospájame súvislosti a ak ste na to pripravení, v meditácii sa často dostaneme k pôvodnej príčine problému, vyčistíme čo Vás ťaží a nastavíme nový program. Buďte si prosím vedomí, že zázraky sa dejú, ale len za prítomnosti vašej plnej spolupráce a skutočného rozhodnutia vyriešiť danú vec. Pri opakovaných konzultáciach sa sústredíme na úplne odstránenie problému krok po kroku.

Chcem energetické čítanie s konzultáciou
Odporúčania

Čo hovoria účastníci osobných konzultácií

Pomohlo mi to nasmerovať sa novým životom, vyriešili sa problémy. Našla som si prácu. A zmenilo mi to radikálne život a myslenie. Angelike plne dôverujem. Patrí jej veľká vďaka za to, čo robí.

Bibiana, Prešov

Mám sa výborne. Dlho som nevedela, čo ti napísať a popravde aj som čakala, že či sa vo mne niečo bude meniť a pod.. A nezmenilo sa. Od kedy nám skončila tá meditácia som plná energie a aplikujem ju do svojho každého dňa. Bol to pre mňa neuveriteľne silný zážitok a bolo to niečo neopísateľné. ĎAKUJEM !!!

Strach prešiel a už som spala aj v noci sama doma a aj cez deň a nebojím sa. Už sa nemusím obzerať na ulici okolo seba, či mi náhodou nechce niekto ublížiť. Mám plno energie, usmievam sa a som šťastná.

Si naozaj skvelá. Prajem ti aby sa ti to čo dávaš ty iným vrátilo 100 násobne 🙂

Hanka, Prievidza

Pre mňa osobné konzultácie zatiaľ neboli veľmi príjemným zážitkom, pretože priznávam, nie je mi veľmi príjemné počuť veci pomenované pravými a pravdivými slovami. Lenže práve vďaka týmto slovám od Angeliky a jej trpezlivému prístupu a postupu je pre mňa zrozumitelnejšie vidieť a prijateľnejšie príjimať skutočnosti.

Katka, Spišská Nová Ves

Najväčším prínosom konzultácii s Angelikou pre mňa bolo pochopenie samej seba, aj môjho deštrukčného premýšľania. Pochopenie správania mojej rodiny a okolia. Moje prvé výsledky vďaka konzultáciám mám po fyzickej stránke uvoľnenie tela, nemám napätie v brušnej dutine, nemám triašku. Po psychickej stránke som kľudnejšia, uvedomila som si, prečo sa mi opakovali životné situácie, pochopila som veľa z toho, čo mi život ukazoval. Najhlavnejší výsledok prišiel po poslednej konzultácií v jednu sekundu (rozprávali sme sa o tom, že to takto môže prísť) a ja som sa uvedomila, našla som v sebe pocit, cítiť samú seba, byť sama sebou. Od poslednej konzultácie som veselá, plná energie, tešila som sa ísť domov, nerozmýšľala som nad tým, že som tam sama.

Norika, Piešťany

Cez víkend som oddychoval a robil veci, ktoré ma bavia. Občas si nechám aj poradiť 🙂 Bola to fakt sila čo som zažil s Vami. Velmi ste mi pomohli 🙂

Igor, Banská Bystrica

Angelikin prístup je veľmi priateľsky, pozitívny a veľmi prirodzený. Ukáže vam ako máte byť v harmónií sami so sebou, ako môžte sami v sebe zmeniť pohľad na veci, ktoré sa vam dejú. Nezažila som krajší a oslobodzujúcejší pocit ako po meditácií s Angelikou - niečo úžasné ?

Laďa, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.