Skupinové cvičenia

Meditácia

Napájanie sa v kruhu

Pravidelne sa budeme stretávať pri skupinovej meditácii. Naučíme sa ako meditovať tak, aby sme uvoľnili telo, utíšili myseľ a dali priestor našej vnútornej múdrosti nech na nás hovorí a dáva nám odpovede na otázky, ktorými sa práve zaoberáme, nech lieči telo, harmonizuje myseľ. Naučíme sa vytvoriť ochranný obal, aby sme v stave meditácie ako aj v praktickom živote nepreberali od iných ľudí ich emócie, starosti a problémy. Pravidelná meditácia má blahodárne účinky na celé telo, dostáva nás do stavu pokoja a zdravého sebavedomia, uvedomovania si, že vieme nájsť riešenie na každú situáciu, ktorá sa na našej ceste vyskytne. A to je nádherný, oslobodzujúci pocit. Tak poďte to skúsiť!

Skupinové cvičenia

Meditácia

2x mesačne
60 minút

20 €

Odporúčania

Čo hovoria účastníci prednášok

Na prednášky s Angelikou sa vždy teším, pretože sa tam dozviem stále niečo nové, zaujímavé. Cítim sa tam príjemne ako v kruhu priateľov. Rozširuje mi to obzory a dáva mi to iný pohľad na svet a ľudí.

Bibiana, Prešov

Angelika vždy veľmi trefne vyberá témy svojich prednášok a počas nich je nesmierne prirodzená a ľudská . Ukáže vám úplne jednoduchý pohľad na riešenie situácii ktoré sa vam zdajú strašne zložité a komplikovane . Jej vety sa vám budú aj po dlhom čase vynárať v hlave v tu pravú chvíľu ?. Vždy vás nabije pozitívnou energiou ?.

Laďa, Spišská Nová Ves

Angelika rozpráva na prednáškach "zrozumiteľnou" rečou a často používa príklady z bežného života (aj z vlastného života), vďaka čomu na mňa jej prednášky pôsobia príjemne, ľudsky, zrozumiteľne a hlavne nekomplikovane.

Katka, Spišská Nová Ves

Tvoje prednášky sú ako balzam na dušu. Rozdávaš nám úžasnú energiu♥️. Po prednáške mám vo všetkom jasno, cítim sa plná sily a odhodlania robiť veci lepšie a hlavne byť lepším človekom. ĎAKUJEM TI♥️.

Eva, Spišská Nová Ves
Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Záväzný

Registračný formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj záväzný záujem o službu, ktorú vyberiete v zozname.