Produkty a služby

Semináre pre firmy

Ste majiteľom strednej alebo menšej firmy?

  • Máte pocit, že dookola opakujete to isté a nikto Vás nepočúva?
  • Len čo sa otočíte, zamestnanci prestávajú plniť vaše príkazy?
  • Namiesto manažérov, konateľov, tvorcov robíte policajtov?
  • Unavuje Vás neustály odpor, ktorý od svojích podriadených dostávate?
  • Ste znechutení tým, že vašim zamestnancom nezáleží na kvalite práce, iba na výške ich výplaty?
  • Chcete mať firmu, kde budú všetci uznaní, schopní spolupráce a šťastní, že pracujú vo vašej firme?

Dajte vašim zamestnancom benefity

Je štatisticky dokázané, že šťastní, sebavedomí ľudia podávajú oveľa lepší pracovný výkon ako tí, ktorí sú frustrovaní, nešťastní a večne nespokojní. Potrebujete ľudí, ktorí budú uvedomelí, to znamená, že budú chápať prečo to alebo ono od nich vyžadujete, budú rozumieť vašej filozofii, firemnej politike a budú vďační, že môžu pracovať pre vás. Ukážte im, že vám záleží na tom, aby sa cítili šťastní v práci aj doma, boli sebavedomí a tešili sa z toho čo v práci vytvoria a ako bonus za to dostanú ešte aj výplatu.

šťastní = pracovití a tvoriví

Školenia pre zamestnancov

Objednajte pre vašich zamestnancov školenie, kde spoznajú seba samých, zistia aké sú ich silné a slabé stránky. Naučia sa správať uvedomelo a chápať podstatu toho čo samy chcú a čo od nich chcete vy. Získajú vnútorné pochopenie, že ak bude prosperovať firma, budú prosperovať aj oni a spolu s nimi ich rodiny. Pomenujú si svoje strachy, pochybnosti a naučia sa metódy ktorými sa ich zbavia alebo ich dostanú pod kontrolu, aby im to neoplyvňovalo ich život v práci ani doma. Naučia sa relaxovať, zvládať stres aj situácie v ktorých nie sú celkom doma. Je možné, že po takomto školení zistia, že nepracujú v správnej firme, ale o to lepšie pre vás. Uvolnia miesto niekomu, kto bude na danú prácu lepší, spôsobilejší a bude ho to baviť. Vám tým ušetria kopu času, energie a v neposlednom rade aj financií.

Prvá prednáška zadarmo

Ak ma chcete lepšie spoznať a zistiť či sú moje školenia to pravé pre vás a vašich zamestnancov objednajte si ZADARMO u mňa hodinovú prednášku, ktorú prídem urobiť priamo do vašej firmy a potom sa rozhodnete. V ponuke sú prednášky a školenia, ktoré vidíte nižšie na tejto stránke.

Angelika Vavrová
Sprievodkyňa sebapoznania

Angelika Vavrová

Milujem praktické duchovno. To znamená: stáť nohami pevne na zemi, s otvoreným srdcom a hlavou na svojom mieste. Ani strčenou v piesku, ani uletenou v oblakoch. A toto všetko pod stálou asistenciou vyššieho vedenia.

Nezáväzný

Záujmový formulár

Vyplnením tohto formulára vyjadríte svoj nezáväzný záujem o seminár pre vašu firmu.