Často kladené otázky

Osobné konzultácie

 1. Ak ste sa rozhodli pre jednu osobnú konzultáciu, hneď počas objednávky si z dostupných termínov v kalendári zvolíte, v ktorý deň a o akom čase sa vaša konzultácia s Angelikou uskutoční.
 2. Dokončíte vašu objednávku, za ktorú buď ihneď jednoducho a bezpečne zaplatíte platobnou alebo kreditnou kartou, alebo zaplatíte neskôr štandardným bankovým prevodom.
 3. Po úspešnom zaplatení za vašu objednávku vám na email príde potvrdenie vašej platby, faktúra, a tiež potvrdenie termínu vašej konzultácie.
 4. Deň pred termínom vašej konzultácie vám príde na email pripomienka.
 1. Ak ste sa rozhodli pre balík osobných konzultácií, presný termín konzultácie si nevyberiete hneď počas objednávky, ale až neskôr, po zaplatení.
 2. Dokončíte vašu objednávku, za ktorú buď ihneď jednoducho a bezpečne zaplatíte platobnou alebo kreditnou kartou, alebo zaplatíte neskôr štandardným bankovým prevodom.
 3. Po úspešnom zaplatení za vašu objednávku vám na email príde potvrdenie vašej platby, faktúra, a informácia o tom, ako si máte rezervovať termíny vašich konzultácií s Angelikou.
 4. Budete si môcť naplánovať iba najbližší termín, alebo pokojne aj všetky naraz.
 5. Po naplánovaní termínu vám vždy príde na email potvrdenie.
 6. Deň pred každým dohodnutým termínom vašej konzultácie vám príde na email pripomienka.

Ak ste už vytvorili rezerváciu konkrétneho dátumu a času vašej konzultácie a daný termín vám už nevyhovuje, môžete vašu konzultáciu presunúť na iný termín. Musíte tak však urobiť minimálne 24 hodín pred termínom konzultácie.

Odpoveď tú nájdete už čoskoro. Zatiaľ môžete kontaktovať priamo Angeliku.

Internetový obchod

V internetovom obchode angelik.sk môžete jednoducho a bezpečne zaplatiť týmito okamžitými platobnými metódami:

 • Visa
 • Mastercard
 • Maestro

Môžete sa taktiež rozhodnúť zaplatiť manuálnymi, oneskorenými platobnými metódami:

 • Bankový prevod na EUR účet